Maszyny Deutz-Fahr, na które warto zwrócić uwagę?

Maszyny Deutz-Fahr, na które warto zwrócić uwagę?

Deutz-Fahr to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn rolniczych. W swojej ofercie posiada wiele różnego rodzaju maszyn, które znane są na całym świecie ze swojej niezawodności, wydajności oraz jakości wykonania.

To właśnie bogactwo modeli, wersji oraz różnych opcji dodatkowych dostępnych przy wyborze sprzętu, dało tej marce tak wielkie uznanie oraz popularność wśród rolników na całym świecie. W swoim asortymencie firma Deutz-Fahr posiada m.in. ciągniki i kombajny w różnych wersjach, które każdy może dopasować do własnych potrzeb i zastosowań.

Ciągniki Deutz-Fahr

Firma Deutz-Fahr posiada w swoim asortymencie wiele różnych modeli ciągników różniących się od siebie wielkością, mocą oraz stopniem zaawansowania technologicznego.

Ciągniki Deutz-Fahr z serii 6145

Są to profesjonalne ciągniki wyposażone w niezawodny i bardzo wydajny 6-cylindrowy silnik. Jednostka ta daje dużą elastyczność, szybko reaguje na zmiany obciążenia, ma duży moment obrotowy i reaguje bardzo szybko i żwawo na wciśnięcie pedału gazu. Silnik ten ma również niskie koszty eksploatacji przy zachowaniu dobrych parametrów użytkowych. Ciągniki z serii 6145 spełniają wymogi normy emisji spalin Stage V. Układ elektronicznego sterowania na bieżąco monitoruje wszystkie parametry ciągnika i dobiera najlepsze ustawienia dla osiągnięcia optymalnej pracy silnika.

Ciągniki z serii 5

To seria, w skład której wchodzą trzy modele kompaktowych ciągników z silnikami o mocy od 110 KM do 126 KM. Wyróżniają się one wysokim komfortem użytkowania, niezawodnością w każdych warunkach, a także uniwersalnym charakterem. Amortyzowana na hydraulicznych Silent Blockach kabina jest bardzo wygodna i zapewni komfort przez wiele godzin pracy. Wyciszenie kabiny zapewnia redukcję hałasu oraz wibracji z zewnątrz o około 40%. Wysoka wydajność oraz niska emisja spalin, zapewni ekologiczną i sprawną pracę.

części do maszyn rolniczych

Ciągniki z serii 4E

Ciągniki z tej serii to idealne rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorstw i gospodarstw, również takich specjalizujących się w uprawach ogrodniczych i warzywniczych. Sprawdzą się znakomicie w obrębie gospodarstwa, w budynkach inwentarskich oraz lekkich pracach polowych. W tej serii znajdują się cztery modele o mocy od 65 KM do 97 KM. Ciągniki z tej serii to wygodne, niewielkie i uniwersalne maszyny.

Kombajny Deutz-Fahr

Deutz-Fahr posiada w swojej ofercie także kombajny, zarówno mniejsze i bardziej kompaktowe modele jak i naprawdę sporej wielkości maszyny, przeznaczone do pracy w wielkich gospodarstwach. Dzięki temu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich zastosowań i wymagań.

Kombajny z serii C5000

To kompaktowe maszyny z silnikami o mocy poniżej 200 KM. Charakteryzują się łatwością obsługi, niskimi kosztami eksploatacji i sprawdza się w każdych warunkach. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom są bardzo zwinne i dzięki temu uniwersalne.

Kombajny z serii C6000

Maszyny z tej serii sprawdzą się w mniejszych i średnich gospodarstwach. Zapewniają wysoką wydajność oraz niezawodność przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. Hedery dostępne są z następującymi szerokościami roboczymi: 4,2 / 4,8 / 5,4 /6,3 metra.

Kombajny z serii C7000

Maszyny z tej serii i nowy design oraz nowoczesne rozwiązania. Dają gwarancję wysokiej wydajności oraz niezawodności w każdych warunkach. Szerokość robocza kombajnów z tej serii to od 4,2 m aż do 9 m. Dzięki temu sprawdzą się one także w większych gospodarstwach.

Kombajny z serii C9000

Na tę serię składają się cztery modele kombajnów. Maszyny te charakteryzują się nadzwyczajną wydajnością oraz są bardzo wszechstronne szczególnie przy pracy na dużych areałach. Kombajny z serii C9000 cechują się również ekonomią eksploatacji oraz prostotą obsługi.

Kombajny z serii C9300

To maszyny o nadzwyczajnej wytrzymałości, wydajności oraz trwałości. Zapewniają komfort pracy przy każdych warunkach i sprawdzą się znakomicie na wielkich areałach przy wielogodzinnej pracy. Dzięki zastosowaniu w nich silników o dużej mocy posiadają one bardzo dobre osiągi.

Szukając ciągnika lub kombajnu dla siebie, warto skorzystać z oferty maszyn Deutz-Fahr, znanej i cenionej marki. Dzięki temu będziemy mieć gwarancję produktu o najwyższej jakości, wydajności i niezawodności.