O Portalu

Logo PortaluPrzemysłowy.waw.pl to portal skierowany do osób interesujących się produkcją przemysłową w Polsce.

Wszystkich chętnych do kontaktu zachęcamy do rozmowy telefonicznej:

tel.: +48 71 707 22 95

Nasz serwis to także internetowa baza firm, czyli podstawowe źródło informacji o przedsiębiorstwach z branży przemysłowej!

Dawniej, kiedy potrzebowano informacji o firmie przeglądano gazety, ulotki, czasopisma branżowe, słuchano odbiorników radiowych i oglądano telewizor. W czasach globalnego internetu, niezbędna jest właściwa reklama firmy oraz nieograniczony dostęp do podstawowych informacji o niej w internecie. Reakcją na tego typu zapotrzebowanie są szczególne portale, na których zamieszczone są najistotniejsze wiadomości o danych firmach – katalogi firm.

Internetowy rejestr firm wypiera cenione dawniej książki telefoniczne – nie musimy ich przeglądać żeby wyszukać potrzebnego nam producenta. Baza firm ułatwia zarazem przedsiębiorcom wyszukanie kontrahentów albo interesantów oraz przedstawienie się i reklamę w internecie a osobom korzystającym z internetu wyszukanie potrzebnym im informacji o usługach czy towarach. Baza firm, posiada liczne informacje opisujące profil działalności przedsiębiorstwa, informacje kontaktowe, zdjęcia itd. Wszystko to podzielone jest na odpowiednie grupy (branże) co znacznie pomaga w odszukaniu potrzebnych nam danych – wystarczy kliknąć w dany odnośnik i natychmiast ukazuje się rejestr przedsiębiorstw świadczących niezbędne usługi. Firmy podzielone są również na województwa czy regiony, w których prowadzą działalność, co w dużym stopniu pomaga w wyszukaniu odpowiedniego producenta. Znaczna część serwisów pozwala również na zamieszczanie komentarzy o danym przedsiębiorstwie oraz dysponuje rozbudowaną wyszukiwarką przedsiębiorstw, dzięki której stosując zróżnicowane kryteria możemy odszukać atrakcyjną dla nas ofertę.